Пн.-Пт. 900- 1730;
(04343) 6-95-95; 6-94-57; (098)-48-19-731; (099) 13-66-184

На сайті “Вінницяобленерго” створено сервіс “Персональний кабінет”

Безымянный2

Для підвищення рівня обслуговування споживачів електричної енергії на сайті “Вінницяобленерго” створено сервіс “Персональний кабінет”.

Дізнатися суму до сплати за спожиту електроенергію, роздрукувати рахунок, миттєво сплатити кошти по ньому в  так званому режимі Online, одразу проконтролювати їх, переглянути попередні й поточні рахунки, внести показники — всі ці та інші функції відтепер доступні для споживачів в “Персональному кабінеті”. Цей  зручний, ефективний та  безкоштовний web-сервіс керування розрахунками за спожиту електроенергію можна знайти на головній сторінці сайту ПАТ “Вінницяобленерго”.  Послуга  доступна для всіх абонентів Товариства. Необхідно лише бажання та реєстрація, – зазначив  директор з інформаційних технологій ПАТ “Вінницяобленерго” Юрій Томашевський.

– Більшість працівників нашої компанії вже користуються цією послугою, в тому числі і я. Тому скажу, що це досить  мобільно, зручно і ефективно, як для споживачів, так і для надавачів електричної енергії. Якщо раніше нашим абонентам доводилося певний час очікувати, коли до нього дійдуть розрахункові листи поштою чи через контролерів, потім знаходити час аби вибратися до місця проплати і так далі, то тепер все це можна зробити миттєво не виходячи з дому, з роботи тощо  та ще  з будь -якої точки світу. Крім того, даний сервіс дозволяє абоненту сплатити за спожиту електроенергію не тільки за себе, а й за інших споживачів, кого вважає за потрібне.  Тобто,  ми надали можливість нашим споживачам в рамках свого особистого рахунку мати абсолютно вільний доступ до цієї системи. Для користування ним варто лише мати  знання   комп’ютера, зайти на головну сторінку нашого сайту – www.voe.com.ua, та за посиланням Персональний кабінет (оплата онлайн)  зареєструватися. Послуга абсолютно безкоштовна. Розрахунок за спожиту електроенергію  відбувається платіжною карткою будь-якого банку. На дану процедуру  витрачається не більше 2 хвилин. Додам також, що послугу  “Персональний кабінет” ми будемо надалі вдосконалювати, адже життя  не стоїть  на місці і разом з нашими споживачами вносить постійно певні  корективи, – інформував  Юрій Томашевський.

Нагадаємо, сервіс “Персональний кабінет” доступний для жителів Вінниці та Вінницької області, які є споживачами електричної електроенергії ПАТ «Вінницяобленерго».


Джерело –  ПАТ “Вінницяобленерго”