Пн.-Пт. 900- 1730;
(04343) 6-95-95; 6-94-57; (098)-48-19-731;

Умови підключення

Підключення до мережі ТРК “Тодор”

 
Якщо ви вже залишили заявку на підключення, то найближчим часом з вами зв’яжеться представник компанії для уточнення деталей підключення і часу візиту майстра. Ми зацікавлені в максимально оперативному обслуговуванні клієнтів, тому намагаємося проводити всі роботи на протязі 24-х годин з моменту подачі заявки.

 

Підключення до мережі ТРК “Тодор” проходить безкоштовно і передбачає проведення наступних робіт:

 

  • Монтаж 2-х або 4-х парного кабелю, в залежності від обраного тарифного плану, а також коаксіальногокабелю для підключення кабельного ТБ за межами квартири;
  • Свердління 2-х отворів в квартирі, по потребі;
  • У разі необхідності, надання до 20 метрів парного кабелю;
  • Реєстрація клієнта в мережі ТРК “Тодор”;
  • Тестовий показ працездатності підключення;

 

Консультація по роботі з Особистим Кабінетом.
Додатково, за окрему оплату, ви можете замовити виконання інших робіт, які не входять до безкоштовне підключення. Ознайомитися з ними можна в розділі «Послуги».

Крім стандартного підключення безпосередньо до комп’ютера, можлива організація мережі через бездротові пристрої, які ви можете замовити в розділі «Пристрої».

Більш детальну інформацію про підключення можна дізнатися, вибравши цікавить вас тарифний план.

Протягом чотирьох календарних днів після підключення до Інтернету послуга може бути надана в кредит. За цей час вам потрібно поповнити особистий рахунок на суму, рівну абонентській платі. У разі затримки оплати послуга буде автоматично припинена до моменту поповнення особового рахунку.

У всіх тарифних пакетах доступна можливість, за бажанням абонента, тимчасово (від 7-ми до 30-ти днів тричі на рік) призупинити надання послуг