Пн.-Пт. 900- 1730;
(04343) 6-95-95 | (04343) 6-94-57
(098) 48-19-731 - Телефон для довідок
(097) 75-66-478 - З питань телебачення
(067) 40-80-585 - З питань щодо Інтернету

Цифрове телебачення

Про послугу
DVB-C — стандарт цифрового телевізійного мовлення, який проводиться по кабелю. В основі стандартів DVB-C лежить стандарт кодування рухомих зображень і звукового супроводу MPEG-2.

dvbc-about

Переваги стандарту DVB-C

 

Висока якість картинки

 

Забудьте про проблеми з зображенням. У цифрового сигналу є тільки одна якість — добрий. Глядач не побачить «снігового» екрану, брижі, двоїння і т.п. як часто буває при поганому прийомі аналогового сигналу. Цифровий сигнал приймається тільки у високій якості, або його немає зовсім.

 

Більша кількість каналів

 

Головна перевага цифрового телебачення — кількість, різноманітність і тематична спрямованість телеканалів, яких на сьогодні немає у абонентів аналогового ТБ. Спортивні, музичні, пізнавальні, дитячі та розважальні канали — навіть найдосвідченіший глядач обов’язково обере для себе те, що відповідає саме його інтересам і настрою.

 

Відмінний звук

 

У Вас, як у абонента мережі цифрового телебачення, з’являється можливість переглядати канали зі стереозвуком, а в деяких випадках і Dolby Digital, що має на увазі ще більш високу якість звукового супроводу. Аудіо, як і відео, в цифровому телебаченні передається без спотворень. Якщо у вас є стереосистема або «домашній кінотеатр», то тепер, при перегляді телеканалів цифрового телебачення за допомогою сучасних телевізійних приймачів і «домашніх кінотеатрів», Ви зможете оцінити всі переваги нових технологій.

 

Батьківський контроль

 

Якщо у Вас маленькі діти, то Ви можете обмежувати перегляд «небажаних» (на Вашу думку) каналів дітьми за допомогою функції «батьківський контроль», закривши їх спеціальним паролем.

 

Як дивитися DVB-C?

 

Майже всі сучасні телевізори підтримують стандарт DVB-C. В телевізорах є роз’єм СI / PCMCIA для підключення СAM модуля (пристрій, що підтримує ту чи іншу систему кодування в залежності від встановленого обладнання у оператора.), В який вставляється цей модуль з картою доступу. CAM модуль отримується у оператора, до якого ви хочете підключитися.

Якщо ж ваш телевізор не підтримує DVB-C, то вам необхідно придбати тюнер, з підтримкою DVB-C. На сьогоднішній день, компанії з випуску цифрової техніки, надають нам широкий вибір таких тюнерів. Існують і гібридні тюнери, з підтримкою як аналогового сигналу, так і сигналу DVB-C.

Підключення до нової послуги здійснюється через вже проведений в квартиру телевізійний кабель. Для підключення необхідно придбати цифровий тюнер, і підписатися на один з пакетів телеканалів. Саме підключення займає 10-15 хвилин. При бажанні абонент може це зробити сам.

У всіх проектів цифрового ТБ існує можливість перегляду програми телепередач — паперова програма просто не потрібна, як і доступ в Мережу: все демонструється в режимі реального часу.