Пн.-Пт. 900- 1730;
(04343) 6-95-95 | (04343) 6-94-57
(098) 48-19-731 - Телефон для довідок
(097) 75-66-478 - З питань телебачення
(067) 40-80-585 - З питань щодо Інтернету

IP – телебачення

Цифрове ТБ (IPTV). про послугу

 
IP-телебаченням прийнято називати цифрову технологію багатопрограмного інтерактивного телевізійного мовлення в IP-мережі за допомогою пакетної передачі відео-даних по IP-протоколу (Video over IP). На відміну від традиційних видів цифрового телебачення (ефірного, кабельного і супутникового) IPTV — цілком інтерактивний сервіс, що функціонує в рамках мультисервісних мереж. По суті, технологія IPTV не має обмежень по кількості каналів і якості трансльованого контенту.

 

 

 

Абонент IPTV отримує від оператора пакет послуг, найважливішою відмінністю яких від послуг, що надаються класичним кабельним телебаченням, є інтерактивність, тобто можливість для абонента оперативно вибирати і змінювати склад послуг, на які він підписаний, і в будь-який момент замовити додаткову послугу.

 

 

 

Користуючись нашою послугою IPTV ви можете переглядати:

 

 

 • Погоду — завжди свіжі зведення на добу.
 • Новини компанії — бути в курсі останніх новин, нових акцій, і змін тарифів.
 • Анонси — короткий опис того, що буде відбуватися в новому фільмі або телепередач.
 • Особисту інформацію — свій IP і MAC, залишок на рахунку, номер особового рахунку.
 • Курс валют — найсвіжіша інформація з курсів валют.

 

Перевага телебачення IPTV

 • Зображення і звук зазвичай якісніше, аж до HD-дозволи та 5.1-канального аудіо.
 • Інтерактивність (можливість переглянути, наприклад, довідку з фільму).
 • Сервісні можливості — timeshift.
 • У абонентів IPTV існують досить широкі права з управління доступом — можна заблокувати групу каналів або окремий тип мовлення.
 • Не відходячи від екрану звертатися за додатковою інформацією.
 • Надані нами сервіси будуть постійно доповнюватися, і ви зможете в повну силу насолодитися послугою IPTV.

 


Як дивитись IPTV?

 

 


Для перегляду потокового відео використовується спеціальна приставка IPTV до телевізора або в сучасній термінології Set top Box (STB), який з одного боку підключений до мережі оператора (середа мовлення), а з іншого — має з’єднання з телевізором. Абонентський пристрій STB декодує відео-дані і виводить розшифроване відео на екран телевізора.

 

 


Дуже важливо, що коли працює приставка IPTV, то Вам не потрібно чекати повного завантаження файлів з даними для їх перегляду. Передача даних відбувається одним невичерпним потоком і починає своє відтворення в міру того, як надходить і обробляється на абонентську апаратуру STB. Адже це дуже зручно, користувач не чекає і не витрачає свій час на очікування запиту, а отримує приємний перегляд якісного телебачення, насолоджуючись ім.

 


Коли до Вашого телевізора підключена приставка IPTV — це дає ряд переваг і додаткових сервісів використання телебачення. Послуга «телебачення за запитом» — це одна з багатьох додаткових послуг IPTV телебачення, коли Ви зможете дивитися не тільки телепередачі, які транслюються зараз, на даний момент, а зможете стати мандрівником у часі, маючи можливість переглядати також телепередачі, які йшли дві доби назад. Хіба це не диво? Так, це диво сучасного цифрового IP телебачення і можливість IPTV дивитися коли, і як Вам зручно. Також, коли підключена тв приставка або тв приставка IPTV, Ви зможете користуватися функцією «Вибране», — це можливість Вами встановлювати закладки, на вподобані канали, з метою подальшого швидкого доступу до них та інших можливостей телебачення. Сюди також входить ряд інших додаткових сервісів, які Ви отримуєте, коли у Вас є IPTV STB приставка. Тому приставка IPTV STB дуже унікальна і важлива.

 

 


Це зручна технологія дозволяє виконати відео по Вашому запиту на екрані телевізора. Також це можливість «паузи прямого ефіру», яка дозволяє додивитися вам сподобалася телепередачу у зручний для Вас час.

 

 


Це можливість установки певної цензури на деякі програмні пакети для дорослих. IPTV телебачення — це також можливість мати електронний довідник телепередач.